داشتن بهترین ابزار کار همواره به شما در راحت و سریع تر کار کردن کمک می کند. اگر Compile کدهای شما بیش از چند ثانیه طول بکشد، زمان را از دست خواهید داد و در عین حال هزینه هر آزمون شما افزایش می یابد. حتی زمان Compile در حدود 15 ثانیه نیز قابل قبول نیست چرا که برنامه نویس را خسته می کند و پس از خسته شدن وی، مدت زمانی طول خواهد کشید تا دوباره بتواند به همان سرعت قبل به کار خود ادامه دهد.

علاوه بر موارد ذکر شده کار با دو مانیتور برای برنامه نویسان بسیار کار آنها را راحت تر می کند. بدین صورت که در یک مانیتور کدهای خود را وارد کنند و در مانیتور دیگر نتیجه آن را مشاهده کنند و مدام مجبور به تغییر پنجره کاربری خود نشوند.

گاهی اوقات استفاده بهینه از سخت افزار نیز باعث هدر رفتن وقت می شود. پاکسازی هارد دیسک یکی از همین کارهاست. گاهی اوقات هزینه استفاده از سخت افزار کمتر از زمانی است که برای استفاده بهینه تر از آن هدر می دهید. بنابراین در استفاده راحت از سخت افزار تا جایی که مشکلی برای شما بوجود نیاورده است شک نکنید. بنابراین استفاده از ابزارهای به روز و سریع در انجام کار، به انجام سریع تر و کم هزینه تر آن بسیار کمک خواهد کرد.

facebooktwittergoogle_pluslinkedin

دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*


شش + = 12