برای ما زیاد پیش میاد که مجبوریم با وب سایت ها و برنامه های تحت وبی کار کنیم که اصلا از طراحی اونها راضی نیستیم. حس خوبی به ما دست نمیده وقتی که کنترلی روی طراحی اون برنامه نداریم. ابزاری هست که میتونه اینترنت رو با وب سایت هایی که دوست دارید و با قالب هایی که دوست دارید برای شما نمایش بده. این ابزار یک افزونه است که روی مرورگر شما نصب میشه. اگه توی گوگل Stylish رو برای مرورگر خودتون جستجو کنید میتونید بعد از نصب این افزونه هر بلایی دوست دارید سر هر سایتی که میخواهید بیارید. (البته فقط از نظر طراحی CSS ) .این افزونه به شما اجازه میده که طراحی هر وب سایت رو به صورت جداگانه روی مرورگر خودتون تغییر بدید. و هر بار که اون سایت رو باز میکنید به صورتی که شما طراحی کردید باز میشه. در واقع تمام تغییراتی که اعمال میکنید روی مرورگر و سیستم شما ذخیره میشه. از طرفی هم میتونید از قالب های آماده ای که دیگران برای سایت ها مختلف نوشته اند استفاده کنید.

برای استفاده از این قالب ها به این سایت مراجعه کنید :‌ https://userstyles.org

اگر حوصله داشتید میتونید قالب هایی رو که با این افزونه تولید کرده اید رو روی سایت userstyles.org قرار بدید تا دیگران هم استفاده کنند.

 

محمد باقر رستمی

برنامه نویسی رو دوست دارم و از کارم و بیشتر از اون از یادگرفتن لذت می برم. دوست دارم از این طریق برای مردم دنیا مفید باشم. فارغ از رنگ، نژاد، ملیت و جنسیت.

Latest posts by محمد باقر رستمی (see all)

facebooktwittergoogle_pluslinkedin

دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*


دو + = 5